CF Moto Türkiye Web Sitesi Açıldı
Menüleri atla içeriğe git. enüleri atla içeriğe git. İletişim - Bize Ulaşın Uğur.com.tr
10 Haziran 2015 Çarşamba
CF Moto Türkiye Web Sitesi Açıldı

CF Moto Türkiye Web Sitesi Açıldı

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Motosiklet markalarını bünyesinde bulunduran UMA (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.) çatısı altında, yenilikçi, üstün kalite anlayışına sahip CF Moto Türkiye’nin, www.cfmoto.com.tr web sitesi açıldı.

Her türlü yol ve yol dışı şartlarına uygun ATV, UTV modelleri, motosiklet ve scooter üreticisi olan CF Moto, sürekli geliştirdiği teknolojisini ve yenilikçi yapısını Türkiye yollarına UMA aracılığıyla taşıdı. CF Moto, 26 yıllık global kalite anlayışı ile ürettiği ürünlerini UMA güvencesiyle yeni açılan sitesinde sizlerin beğenisine sunuyor.

CF Moto’nun renkli dünyasına girip ayrıntılı bilgilere ulaşabilmek için Ana Sayfadan ilgili sekmeleri tıklayabilirsiniz. Atv, Utv ve Touring modellerini daha yakından incelemek için zevkinize uygun ürünün bölümünü tıklayarak ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Web sitesinin alt bölümlerinde ise CF Moto ürünlerinin videolarını izleyebilir, ürünlere ait haberler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Teknolojik olarak hazırlanmış sitenin İletişim bölümünü kullanarak istek ve önerileriniz için Uğur Motorlu Araçlar’a ulaşabilir, talep ve dileklerinizi iletebilirsiniz.

CF  Moto, 2011 yılından itibaren Türkiye’nin motosiklet sektörü satış lideri UMA( Uğur Motorlu Araçlar A.Ş) bünyesinde Türkiye pazarına girmiştir. CF Moto, güçlü ATV ve UTV modelleri, yaygın yedek parça ve servis ağı, satış sonrası hizmet ve pazarlama faaliyetleri, kaliteli ve güvenilir ürünleri ile tüm motosiklet severleri www.cfmoto.com.tr adresine bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için; www.cfmoto.com.tr

Arama Ekranını Kapat