Uğur Soğutma Genç Profesyonellere Kariyer Blog Sitesi İle Işık Tutuyor.
Menüleri atla içeriğe git. enüleri atla içeriğe git. İletişim - Bize Ulaşın Uğur.com.tr
17 Ekim 2014 Cuma
Uğur Soğutma Genç Profesyonellere Kariyer Blog Sitesi İle Işık Tutuyor.

Uğur Soğutma Genç Profesyonellere Kariyer Blog Sitesi İle Işık Tutuyor.

Türkiye’nin lider, dünyanın ise sektöründe öncü kuruluşlarından Uğur Soğutma kariyer basamaklarında kendisini tercih edecek adayları yeni blog sitesinde aydınlatıyor. Firma halen öğrencilik hayatı devam eden adaylara staj, yeni mezun ve genç profesyonellere kariyer olanaklarını www.ugurlukariyer.com sitesi üzerinden duyurmaya başladı.

Konu ile ilgili açıklama yapan İnsan Kaynakları departmanı yetkilisi “Uğur Şirketler Grubu’nun amiral gemisi Uğur Soğutma 60 yıllık bir geçmişe sahiptir. 1954 yılında Aydın Nazilli’de dondurma makineleri imalatıyla başlayan şirket 250’nin üzerinde ürün çeşidi ile 137 ülkeye ihracat yapan bir sektör lideridir. Bu başarıyı üretim esnekliği yanında değerli insan kaynağına borçludur.” şeklinde bilgi verdi.

“Biz de geleceğin insan kıymetlerine verdiğimiz bu önemi göstermek için blog projesini devreye aldık. Hem yurtiçi hem yurt dışı satış ağı olan, dünya devi firmalarla stratejik ortaklık yapan, Ar-Ge ile ürün geliştirmeye büyük önem veren ve modern üretim tekniklerini aynı yapıda barındıran bir şirkette kariyer yapmak isteyenlere hitap eden bir site tasarladık.” diyen yetkili ”Web sayfasında yer alan içerik ve makalelerle hem mesleki eğitim hem üniversite öğrencilerine bu blog üzerinden sesleniyoruz. Sitenin yeni makaleler ile güncellenmesiyle ilgili çalışmalarımız sürüyor. Çalışanlarımız da bu projeye büyük bir ilgi ve içtenlikle destek veriyor.” diye belirtti.

“Kariyer alanında olduğu kadar staj konusunda da bütünleşik üretim olanakları sayesinde hem mesleki eğitim alan lise öğrencilerine hem de mühendislikten tasarıma, fen bilimlerinden sosyal bilimler öğrencisi üniversitelilere hitap edebiliyoruz.” diyerek açıklamasına devam eden yetkili “Sitemiz Türkiye’nin önde gelen kariyer ve uzaktan eğitim firmalarının alt yapısı ile entegre çalışıyor. Duyuru ve işe alım süreçlerimizin bir kısmını bu portal üzerinden yapıyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Arama Ekranını Kapat