Uğur Soğutma, Success Factors Performans Yönetim Sistemine Geçiş Yaptı
Menüleri atla içeriğe git. enüleri atla içeriğe git. İletişim - Bize Ulaşın Uğur.com.tr
3 Ağustos 2017 Perşembe
Uğur Soğutma, Success Factors Performans Yönetim Sistemine Geçiş Yaptı

Uğur Soğutma, Success Factors Performans Yönetim Sistemine Geçiş Yaptı

Uğur Soğutma, kısa bir süre önce şirketler grubu bünyesinde devreye soktuğu SAP sisteminin bir yan modülü olan Success Factors Performans Yönetimi sistemine geçiş yaptı.

Uğur Soğutma, kısa bir süre önce şirketler grubu bünyesinde devreye soktuğu SAP sisteminin bir yan modülü olan Success Factors Performans Yönetimi sistemine geçiş yaptı. Çalışanların şirketin verimliliğine ve etkinliğine doğrudan katkılarını planlamak ve bireysel performanslarının kurum hedefleri doğrultusunda ölçümlenmesi yoluyla kurum ve çalışan performansını yönetmeye ve geliştirmeye yönelik hazırlanan Success Factors Performans Yönetim Sistemi, pek çok avantaj sunuyor. Sistem sayesinde çalışanların hedeflerine odaklandırılması, performanslarının güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve buna bağlı olarak üstün performans gösteren çalışanların diğerlerinden farklı olarak ödüllendirilmesi hedefleniyor. Aynı şekilde, Uğur Soğutma bünyesindeki çalışanlara ait performans değerlendirme süreci, artık SAP Success Factors sistemi üzerinden yürütülüyor. Her sene değerlendirme dönemi başında İnsan Kaynakları Departmanı'nın duyurusuna paralel başlayacak hedef verme ve hedef takip süreci, yılsonlarında yine İnsan Kaynakları Departmanı'nın duyurusu ile yapılan değerlendirmelerle son bulacak. Aynı şekilde üstün astının bir senelik performansını ve tanımlanan hedeflerini gerçekleştirme başarısını ölçerek değerlendirme esasına dayalı olan Performans Karneleri, hedeflerin dengeli bir şekilde yayılımını sağlayacak.

SAP Success Factors Nedir?

Hâlihazırda 27 milyondan fazla kullanıcısı olan SAP Success Factors, insan kaynakları verimliliği için kullanılan bulut tabanlı bir yönetim sistemidir. Bulut tabanlı olması, kullanıcıların kendilerini global standartlar ile kıyaslamalarına ve verilerine her yerden ulaşmalarına olanak tanıyor. Çalışanlar, SAP Success Factors arayüzü üzerinden birbirleri ile iletişim kurabiliyor ve paylaşımda bulunabiliyor. Yöneticiler, performans – terfi – aday değerlendirme gibi süreçleri herhangi bir yerden ve cihazdan kontrol edebiliyor. Doğru iş gücünün doğru yerlerde kullanılmasını sağlayan SAP Success Factors sistemi, hemen hemen tüm Fortune 500 şirketleri tarafından kullanılıyor. 

Arama Ekranını Kapat