Uğur Soğutma Yeni Sezon Derin Dondurucularını Piyasaya Sunmaya Başladı
Menüleri atla içeriğe git. enüleri atla içeriğe git. İletişim - Bize Ulaşın Uğur.com.tr
28 Mayıs 2015 Perşembe
Uğur Soğutma Yeni Sezon Derin Dondurucularını Piyasaya Sunmaya Başladı

Uğur Soğutma Yeni Sezon Derin Dondurucularını Piyasaya Sunmaya Başladı

Türkiye’nin ilk derin dondurucu üreticisi Uğur, 2015 yılında dikey tip ürün gamına eklediği 5 çekmeceli UDF 5 SL modelini tanıttı.

Ürün lansmanı sonrasında Pazarlama Müdürlüğünden yapılan açıklamada “Uğur olarak ülkemizde ilk A++ sınıfı ev tipi derin dondurucuyu üretip tüketicilerin beğenisine sunmamızın ardından 2014 yılında A+ enerji sınıfı 3 ve 7 çekmeceli dikey derin dondurucuları piyasaya sürdük. Ev hanımları arasında yaptığımız araştırma sonucu talep edilen, pratik kullanıma sahip sessiz ve çevreci 5 çekmeceli model taleplerine bu yeni ürünümüzle cevap veriyoruz.” dendi.
Konuşmasına “Müşterilerimizden gelen geri bildirimler neticesinde ülkemizde kadınların mutfaklarında sade bir görüntüye sahip modeller istediklerini tespit ettik. Ürünümüzü belirlerken tüketicilerimizin tecrübelerinden yararlandık.” diyerek devam eden yetkili “Ülkemiz aile tiplerinin mutfak alışkanlıklarına uygun, gıdaları en sağlıklı şekilde koruma yanında ekonomik soğutma çözümünü tasarladık. Hem çevreci soğutma sistemine sahip hem kullanımı da pratik olan UDF 5 SL modelimizi tüketicilerimizin beğenisine sunmaya karar verdik.” dedi.
Gelecek planları hakkında yöneltilen bir soru üzerine söz alan Yurtiçi Satış Direktörü ise Uğur’un yeni sezonda iddialı derin dondurucu ve buzdolabı modellerini piyasaya sunmaya devam edeceğini, bu ürünlere avantajlı fiyat ve kampanyalarla yurt çapındaki yetkili bayiler kanalıyla ulaşılabileceğini hatırlattı.
Arama Ekranını Kapat