Uğurlukareler ‘in En Beğenilen Paylaşımları Ödüllerine Kavuştu
Menüleri atla içeriğe git. enüleri atla içeriğe git. İletişim - Bize Ulaşın Uğur.com.tr
7 Ocak 2015 Çarşamba
Uğurlukareler ‘in En Beğenilen Paylaşımları Ödüllerine Kavuştu

Uğurlukareler ‘in En Beğenilen Paylaşımları Ödüllerine Kavuştu

Türkiye’nin ilk A++ enerji sınıfı derin dondurucu üreticisi Uğur, Aralık ayında fotoğraf paylaşım sitesi Instagram üzerinde takipçilerinin katıldığı bir yarışma düzenledi. Sosyal medyadaki beğenenlerine “Senin Uğur’un ne? Paylaş & Kazan” sloganı ile ulaşarak fotoğraf göndermelerini ve #ugurlukareler altında paylaşmasını isteyen marka en çok beğenilen görsellere sürpriz hediyeler dağıttı.

Katılımcıların mobil cihazlar veya kişisel bilgisayarlarından siteye yüklediği paylaşımlar ziyaretçi ve diğer katılımcıların beğenisine sunuldu. Yapılan değerlendirmeler sonucu en yüksek oy alan görselin sahibi Pınar Oğuzoğulları çekmeceli Uğur UDF 3 SL derin dondurucu almaya hak kazandı. Ürün kendisine Pendik Uğur Showoom’unda şirket yetkilileri huzurunda teslim edildi.

Konu ile ilgili olarak Pazarlama Bölümünden yapılan açıklamada ”Öncelikle tüm yarışmacılara katılımlarından ötürü teşekkür ediyoruz. Başvurular içinde gerçekten çok sıcak ve kaliteli paylaşımlar vardı.” dendi. İnternetteki çalışmaları hakkında bilgi veren Kurumsal İletişim Şefi “Sosyal medyadaki varlığımızı çok ciddiye alıyoruz. Gerek görseller gerekse onlarla birlikte paylaşılacak metinler konusunda çok titiz davranıyoruz. Bu gösterdiğimiz özeni yıllar içinde devreye aldığımız mikrosite ve paylaşımlarda da görmek mümkün.” diyerek bilgi verdi. “Bu ortamlardaki varlığımızın olmazsa olmazının etkileşim olduğuna inanıyoruz. Bu tür projelerle 100.000’in üzerindeki takipçimize ulaşıyoruz ve onları da neşemize ortak ediyoruz.” diyerek sözlerini tamamlayan yetkili, önümüzdeki dönemde yeni ödüllü organizasyonlar düzenleneceğini belirterek sözlerini tamamladı.

Arama Ekranını Kapat